Camping Nasza Polana nr 266. Najbliżej zamku Ojców, Pieskowa Skała – pole namiotowe

Camping Nasza Polana Ojców Pole namiotowe

Zapraszamy Państwa na Camping Nasza Polana nr 266

Skontaktuj się! Telefon: 512 302 122

Nasz Camping znajduje się na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego, w okolicy Ojcowa, w miejscowości Sułoszowa. W bezpośrednim sąsiedztwie pola namiotowego znajduje się Zamek w Pieskowej Skale oraz Maczuga Herkulesa. Camping będzie świetną bazą wypadową również do Zamku w Ojcowie, na Szlak Orlich Gniazd oraz całą Jurę Krakowsko-Częstochowską. W razie potrzeby oferujemy Państwu transport - istnieje możliwość dowiezienia do Ojcowa, Krakowa, Wieliczki i nie tylko!

Sprawdź cennik

Ojców - pole namiotowe

Pole namiotowe Nasza Polana wyróżnia się doskonałą lokalizacją, dogodnymi warunkami oraz przyjazną i bezpieczną atmosferą. Na pole zapraszamy w szczególności rodziny z dziećmi. Mogą Państwo przyjechać z namiotem, kamperem, motocyklem czy samochodem. Do swojej dyspozycji będą Państwo mieli: miejsce na ognisko, altanę, nowe sanitariaty z ciepłą wodą oraz podłączenie do prądu. Teren całego campingu jest ogrodzony, strzeżony i zamykany na noc - dlatego będą Państwo mogli się u nas poczuć w pełni bezpiecznie - również z dziećmi.

Zamek w Ojcowie
Zamek w Pieskowej Skale

Ojcowski Park Narodowy - camping

Camping znajduje się w świetnej lokalizacji - w Ojcowskim Parku Narodowym, tuż przy trasie spacerowej, prowadzącej do Zamku w Pieskowej Skale (ok. 10-15 minut spacerem) oraz Maczugi Herkulesa (ok. 15-20 minut spacerem). W najbliższej okolicy znajdą Państwo takie atrakcje jak Malownicza Dolina Prądnika czy Skała Zachwytu. Jest to jednocześnie Camping zlokalizowany najbliżej zamku w Ojcowie. W razie jakichkolwiek problemów z dojazdem oferujemy Państwo transport do Ojcowa, Krakowa czy Wieliczki.

Szlak Orlich Gniazd - pole namiotowe

Pole namiotowe Nasza Polana znajduje się tuż przy Szlaku Orlich Gniazd oraz Jurajskim Rowerowym Szlaku Orlich Gniazd. W związku z tym stanowi idealną bazę wypadową lub przystanek w trasie - zarówno pieszej, jak i rowerowej. Malownicza Dolina Prądnika, Jurajskie Jaskinie oraz Zamki - to głównie atrakcje, które czekają na Państwa w naszym sąsiedztwie. Szlak Orlich Gniazd to jeden z najsłynniejszych szlaków turystycznych w Polsce, przebiegający przez większość Jurajskich Zamków i Warowni. Szlakiem mogą Państwo dotrzeć do najpiękniejszych zamków - m.in. Zamku w Ogrodzieńcu.

Zamek Ogrodzieniec
Pustynia Błędowska

Pole namiotowe - Pustynia Błędowska

Będąc w okolicy warto również wybrać się na tzw. “Polską Saharę” - Pustynię Błędowską. To największa i najbardziej znana pustynia w Polsce.  Znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, na pograniczu województwa Śląskiego i Małopolskiego. Pole namiotowe Nasza Polana znajduje się 30 kilometrów od Pustyni Błędowskiej. Nocując u nas z pewnością warto odwiedzić to miejsce, by podziwiać unikatowy krajobraz.